Kaliteli ve Çağdaş Yaşam Alanları!


E Kurulduğumuz günden bu yana, temel ilkemizi insani değerler üzerine oluşturduk. Yaşama, doğaya ve insana önem veren projelerimiz ile, İzmir’de her geçen gün büyüyoruz. Kaliteli ve çağdaş yapıların oluşumunda, bir çok projeye imza atmanın haklı gururunu yaşıyor ve geleceğe sağlam adımlar ile ilerliyoruz.


EKMAS Yapı, iş merkezleri, hastane, okul, sosyal tesislerin inşaatını deneyimli kadrosu ve en son teknoloji ile gerçekleştirmektedir. Yaşam alanlarının çağdaş çizgileri ile, kaliteden asla ödün verilmeden çevreye ve doğaya zarar vermeden inşa edilmesini sağlayarak, yarınlara güvenle bırakılacak yapılara imza atmaktadır.


Konut, turizm ve ticari gayrimenkul projelerini hayata geçiren EKMAS Yapı, estetik, çevreci, güvenli,konforlu,modern ve ayrıcalıklı yaşam projeleri ile gayrimenkul sektöründe farklılık yaratmaktadır.

Faaliyet Alanlarımız


KONUT PROJELERİ

EKMAS Yapı Konut projelerinden her kesim ve bütçeye uygun sağlam ve güvenilir evler inşaa eder. Villa, Site, Residence, inşaatları halen devam etmekte olup, yakın zamanda, iz bırakan yapılar olarak satışa sunulmaya hazırlanıyor.

KAMU PROJELERİ

Çağdaş yaşamın sürekli yenilikleri getirdiği İzmir’de kamu binaların yenilenmesi, alternatif binaların oluşturulmasında, yenilikçi ve çağdaş çözümler sunuyoruz.
İŞ MERKEZLERİ

Türkiye ekonomisinde yerini genişleten İzmir’de iş merkezlerine ihtiyaç her geçen gün artmakta. Çağdaş iş merkezleri ile ilgili projelerimiz çok yakında İzmirlilere buluşacak.
SOSYAL TESİSLER

Spor kompleksleri, AVM, Kültür Merkezleri gibi Sosyal Tesisler için, İzmir’e özel projeler üzerinde ar-ge çalışmalarımız sürerken, İlk AVM projemiz "Mavişehir’de City Terrasse" siz değerli İzmirlilerin hizmetinde!
 
UZMAN KADROMUZ İLE, ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRMEYE DAYALI ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ SAYESİNDE, BİR ÇOK GÜZEL PROJEYE İMZA ATTIK. VE ATMAYA DEVAM EDİYORUZ.