EKMAS Manisa - Ekmas Yapı

Açıklama

Manisa’nın yükselen yıldızı Muradiye Villalar bölgesinde, yatay mimarinin geniş peyzaj alanıyla birleştiği ‘Ekmas Tarzı Yaşam’ Ekmas Manisa projemizde hayata geçti! Toplum için faydalı özgün projelere imza atarak sürekli gelişip uluslararası hizmet standartlarını yukarı taşımak, müşteri memnuniyetini ilke edinerek hayal edilenin de ötesine geçmek, yatırım yapmak, büyümek; topluma ve Türkiye’ye değer katmak tarzımızda var. Ekmas Tarzı Yaşamı, Manisa’ya taşıyarak sizlere yepyeni bir hayat ve yatırım alanı sunmaktan onur duyuyoruz.


Gözlerinizi kapatın ve her ince ayrıntısı incelikle düşünülmüş bir yaşam alanı hayal edin. Tahmin edelim: kapısından girdiğiniz anda sizi saracak, sosyal alanlarıyla gününüze renk katacak, bakışlarınızı çevirdiğiniz her köşesinde konforu, estetiği ve zarafeti bularak “Evim” demekten mutlu olacağınız bir proje düşlediniz. Tarzınızı kimse bu kadar iyi anlamamıştı.


Ekmas Manisa, size kaliteli bir yaşamın yanı sıra her geçen gün değer kazanacak bir yatırım imkânı sunuyor. Konumu, sosyal imkânları ve ihtiyaca yönelik tasarımıyla bu proje, sadece alıp satarken değil, kiralarken de kazançlı çıkmanın anahtarı. Huzurlu, konforlu ve doğayla iç içe hayatı, son teknoloji ile sizler için birleştirdik. İstediğiniz gün ve saatlerde kullanabileceğiniz bu alanlarda mutlu anılarınıza bir yenisini eklerken, eviniz de konforunuz da her zamankinden büyük olacak…


Ekmas Manisa; bahçeli, teraslı, balkonlu olmak üzere 3 farklı daire konsepti ile tasarlanmıştır. 7/24 güvenlik hizmeti, özel otopark, açık havuz, fitness salonu, sosyal ve ticari alanlar, geniş peyzaj alanları, etkinlik ve ağırlama alanı… Hayalleriniz Ekmas Manisa’da hayat buldu!

Proje Açıklaması

Yatay mimarinin geniş peyzaj alanıyla birleştiği ‘Ekmas Tarzı Yaşam’ Manisa’da!

Bitiş Tarihi:

04/04/2022

Konum:

Cabot Abbott

Firma:

Leila Abouzeid
×