EKMAS Residence Airport - Ekmas Yapı

Açıklama

Yaşamın Merkezi EKMAS Residence
Hayatın size sundukları ve hayalleriniz… Hepsini bir araya getirsek nasıl olur diye düşündük.
Evin fiziksel bir yerden daha fazlası olduğuna inanarak yola çıktık. Her köşesinde yepyeni anılar biriktirebileceğiniz, muhteşem bir yaşam alanı sunup ilk günkü gibi koruyucusu olmayı vadediyoruz.
Burada şehir merkezinin kaosundan uzak, dilediğinizce temiz havayı soluyabileceğiniz, doğanın sesine her an kulak verebileceğiniz, zenginleştirilmiş sosyal alanlarıyla sizleri bekleyen bir yaşam var. Sizlere, son teknolojiyle modern çizgilerin birleştiği anlamlı bir yaşam konsepti sunuyoruz. Yeni enerji kaynağınız EKMAS Residence; alışılmışın dışında bir cazibeye sahip mimarisi ile kalbinizi fethedecek.
Yani; bir evden daha fazlasını istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Yüksek Teknolojiye Sahip Sürdürülebilir Bir Enerji…
Güneş ışığını elektriğe dönüştüren paneller sayesinde ortak alanlarda elektrik tasarrufu ile maliyetler azalacak…

Sosyal Dinamiklerle İç İçe
Günün yorgunluğunu kapıların ardında bırakmanız için; yüzme havuzundan, spor salonuna, sauna ve masaj odasından kendine özgü tarza sahip kafeteryasına kadar her şey düşünüldü. Keyifli sohbetlere eşlik edebileceğiniz nezih bir ortam evinize çok yakın… Kuaför, ev temizliği, kuru temizleme, taksi hizmetleri ise artık sizin için lüks değil, evinizin konforunda ve hemen yanı başınızda. Rahat park imkanına sahip otoparkınızda, elektrikli aracınızı şarj istasyonundan şarj ederken otomobiliniz için asla kaygı duymayacaksınız. 7/24 kamera sistemi ve özel güvenlik personelleri sayesinde güven içinde yaşayacaksınız.

Proje Açıklaması

×