Mavişehir'in Göz Bebeği
Mavişehir'in Göz Bebeği Mavişehir'in Göz Bebeği
Aslan Pençesi Şimdi Daha Güçlü
Aslan Pençesi Şimdi Daha Güçlü Aslan Pençesi Şimdi Daha Güçlü
Az Katlı, Çok Tatlı Bir Yaşam
Az Katlı, Çok Tatlı Bir Yaşam Az Katlı, Çok Tatlı Bir Yaşam
Denize Sıfır Bir Yaşam
Denize Sıfır Bir Yaşam Denize Sıfır Bir Yaşam
Burayı Size Ayırdık
Burayı Size Ayırdık Burayı Size Ayırdık
Size Her Yer Yakın
Size Her Yer Yakın Size Her Yer Yakın
EKMAS YAPI PROJELERİ
Sürdürülebilir Mimari ve Modern Yaşamı Deneyimleyin!
Her EKMAS projesi, değerlidir, değer yaratır ve kullandığı teknolojilerle değerli olanı; insanı korur.
EKMAS Koru Menemen-Emiralem yolu üzerinde, çam ormanları ve zeytin ağaçlarına komşu, sakin bir hayat seni bekliyor.. Projeyi incele EKMAS Koru EKMAS Dikili – 1 EKMAS Yapı’nın Dikili’de denize sıfır iki bina olarak konumlandırdığı proje, bölgeye değer katacak, yazlık anlayışına yeni bir boyut kazandıracak. Projeyi incele EKMAS Dikili – 1 EKMAS Dikili – 2 EKMAS Yapı’nın Dikili’de denize sıfır olarak konumlandırdığı proje, bölgeye değer katacak, yazlık anlayışına yeni bir boyut kazandıracak. Projeyi incele EKMAS Dikili – 2 EKMAS Dikili – 3 Masmavi denizi, uçsuz bucaksız kumsalı, pırıl pırıl havasıyla EKMAS Dikili, size kelimenin tam anlamıyla denize sıfır bir yaşam sunuyor. Projeyi incele EKMAS Dikili – 3 EKMAS Karşıyaka – 1 Karşıyaka-1 projemiz ile ilgili tüm detaylar güncelleniyor. Kısa süre sonra buradaki yerini alacak. Projeyi incele EKMAS Karşıyaka – 1 EKMAS Karşıyaka – 2 Karşıyaka-2 projemiz ile ilgili tüm detaylar güncelleniyor. Kısa süre sonra buradaki yerini alacak. Projeyi incele EKMAS Karşıyaka – 2 EKMAS Karşıyaka – 3 Karşıyaka-3 projemiz ile ilgili tüm detaylar güncelleniyor. Kısa süre sonra buradaki yerini alacak. Projeyi incele EKMAS Karşıyaka – 3 EKMAS Mavişehir EKMAS Yapı’nın değer yaratan felsefesinin ilk göz bebeği EKMAS Mavişehir, iki yıl gibi kısa sürede yüksek teknolojiyle inşa edilerek sakinlerini ağırlamaya başladı. Projeyi incele EKMAS Mavişehir EKMAS Residence Airport Adnan Menderes Havalimanı’na sadece 16 kilometre mesafedeki EKMAS Residence Airport’ta inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Projeyi incele EKMAS Residence Airport EKMAS Çeşme Çeşme-Musalla'da EKMAS Tarzı Yaşam başlıyor, lüks villa kavramı yeni bir boyut kazanıyor. Projeyi incele EKMAS Çeşme EKMAS Manisa 14’ü bahçeli, 71 lüks daire Manisa-Muradiye’ye değer katıyor, az katlı mimariye yeni bir bakış açısı getiriyor. Projeyi incele EKMAS Manisa ION Villaları EKMAS Yapı’nın Biva Mimarlık ile Foça’da başladığı 90 villalık proje ile doğal güzelliklere ve tarihi dokuya şahitlik edebilirsiniz. Projeyi incele ION Villaları Saff Kazdağları EKMAS Yatırım tarafından projelendirilen, üçu uluslararası dört ödül kazanan proje, kısa sürede exit edildi ve büyük başarı kazandı. Projeyi incele Saff Kazdağları EKMAS EGEM EGEM Otomotiv, Stellantis çatısı altındaki Citroen, Peugeot ve Opel ile Manisa'daki yerini almaya hazırlanıyor. Projeyi incele EKMAS EGEM
DİKİLİ PROJELERİNİ KEŞFEDİN
Denize Sıfır Bir Yaşam, Türkiye’nin Maldivleri’nde Sizi Bekliyor

Denizin, güneşin ve kumun tadını çıkarmanız için...

Ege’nin yükselen yıldızı Dikili’de üç göz alıcı proje… Keyifli yaz tatilleri ve dört mevsim yaşam için… Ve biri mutlaka sizin için…

1+1 Suit konseptiyle yapılacak EKMAS-Dikili, size kelimenin tam anlamıyla denize sıfır bir yaşam sunuyor.

EKMAS Dikili
EKMAS Dikili
EKMAS Dikili
EKMAS Dikili
EKMAS Dikili
  Hikayemiz
  Hikayemiz
  Aynı Anda 14 Proje,
  +6.500 Konut
  Bulunduğu her lokasyona değer katan projelerin mimarı EKMAS Yapı, iki yılda 14 projeyi birden hayata geçiriyor, neredeyse her gün 6 konut inşa edip Türkiye’nin en geniş kapsamlı gayrimenkul atılımını gerçekleştiriyor.
  SAFF KAZDAĞLARI
  Üçü Uluslararası Dört Ödül
  EKMAS Yatırım’ın Kazdağları’ndaki projesi Saff Kazdağları, Türkiye Lider Marka Ödülleri’nde Lüks Doğal Yaşam Ödülü’nü alırken, Global Qulity Awards’da 2022 ve 2023 ödüllerinin sahibi oldu. Saff Kazdağları, ayrıca Lob’in International tarafından Hayata Değer Katan Proje Ödülü’nü elde etti. Saff Kazdağları, daha proje aşamasında EKMAS Yatırım tarafından exit edilerek büyük bir başarı sağladı.
  01
  EKMAS Değerlidir
  Her EKMAS yapısı, ulaşılır lüks kavramı ile inşa edilir.
  02
  EKMAS Değer Yaratır
  Her EKMAS yapısı, bulunduğu lokasyonda değer yaratır.
  03
  EKMAS Değerli Olanı Korur
  Her EKMAS yapısı, sahip olduğu teknolojiler ile güvenlidir.
  VİZYON PROJESİ
  EKMAS YATIRIM

  EKMAS Yatırım, Paylaşım Ekonomisi vizyonuyla ortaya çıktı ve çok kısa sürede sektörün en önemli aktörlerinden biri düzeyine ulaştı. EKMAS’ın arsa yatırımları başta olmak üzere çok sayıda projesinin altına imza atan EKMAS Yatırım, sosyal sorumluluk alanında da önemli görevler üstlendi.

  EKMAS Yatırım projeleri, ArsaVev tarafından satışa sunulmaktadır.

  Medya Merkezi
  EKMAS Yapı Haberleri
  EKMAS Yapı hakkında en güncel haberlere kolayca ulaşabilir, kampanyalar hakkında anında bilgi sahibi olabilir ve önemli fırsatlar elde edebilirsiniz.